top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverAdmin

Vrijwilligersdiner 2022: een succes


Zaterdag 5 november was het, na 2 jaar afwezigheid vanwege COVID, de terugkeer van de traditionele maaltijd voor de vrijwilligers van de Semoy VTT Club en de partners van de Enduro de la Semoy!


Meer dan 80 vrijwilligers kwamen bijeen in de prachtige Élie Badré-zaal in Hautes Rivières (de locatie van de Enduro de la Semoy).

Deze avond was de gelegenheid om onze nieuwe website te presenteren.

De heer Denis Disy (burgemeester van Hautes Rivières en vertegenwoordiger van de gemeente Vallées et Plateau d'Ardenne) en de heer Guillaume Maréchal (voorzitter van het Regionaal Natuurpark en gemeenteraadslid) hebben ons ondanks hun drukke agenda's vereerd met hun aanwezigheid. Wij danken hen hartelijk voor de steun die zij aan onze vereniging geven en voor de activiteiten die wij ontwikkelen, met name via het Enduro MTB-terrein van de Semoy (Trails Center)!


Betrokken jongeren


Bereiding van de lekkere boleten soep uit onze bossen!


Bedankt allemaal en tot volgend jaar!

4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page